Zuzka

Zuzka nasza maskotka firmowa, niezwykła recepcjonistka,  no i zaufany pracownik.

Zuzia papuga Kakadu Alba, przyjechała do nas ze Śląska z Mikołowa, po śmierci naszego kuzyna została sama w mieszkaniu. Papuga kakadu nie cierpi samotności. Pozostawiona sama może nawet popełnić samobójstwo. Dzięki pomysłowości naszej Cioci (której bardzo dziękujemy)- zamiast Zuzia dogorywać w przytułku, przyjechała do Strzyżowa i objęła stanowisko recepcjonistki.

Zuzia jest całą dobę na recepcji, wita wszystkich gości o każdej porze, ma doskonała pamieć i stałych gości wita ze szczególnym entuzjazmem.
Przez stałe godziny urzędowania Zuzia siedzi na swoim fotelu – drzewku z kółkami od fotela w gotowości podejść i przywitać się z każdym klientem

Wrodzona sympatia i gościnność naszej recepcjonistki stają się naszą przewodnią ideą.

Sumienność, pracowitość Zuzi pozwala nam natychmiast reagować na przyjazd gości do naszego Oteliku, gdy Zuzia pełni dyżur sama, podnosi rwetes gdy klient stanie pod recepcją, a nie wchodzi.

Niezastąpiona jest również rola obsługi klientów oczekujących na expresowe usługi naszej firmy, którzy w tym towarzystwie zapominają o upływających minutach dając nam tym samym spokojny czas na dbanie o jakość.

Zuzia ma dwadzieścia lat, jej energia i zdrowe podejście do życia rokuje że ciężko będzie nam rywalizować z nią w długowieczności i prawdopodobnie nasze wnuki jeszcze się z nią będą bawić

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z Panną Zuzanną