• Hotelik Strzyżów noca

Midas Apartamenty

Serdecznie witamy w naszej kamienicy, położonej w samym sercu Strzyżowa na jego Rynku przy trasie wojewódzkiej Rzeszów (29km), Krosno (29km), Jasło (29km)

Midas Apartamenty mieści się w XIX wiecznej kamienicy, której zawdzięcza oryginalny charakter wnętrz, centralne usytuowanie zapewnia dostęp do wielu atrakcji Strzyżowa pieszo w kilka minut.

Do Państwa dyspozycji czeka 10 komfortowo urządzonych pokoi z łazienkami, w tym dwa apartamenty dwupokojowe, wszystkie pokoje zostały wyposażone w tv, bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi, czajniki bezprzewodowe, suszarki do włosów. Nasz obiekt dysponuje 25 miejscami. W pokojach obowiązuje zakaz palenia, dla palaczy czeka hol oraz taras południowy dostępny cała dobę .

Recepcja znajduje się na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy Słowackiego/drogi wojewódzkiej. Wyposażenie recepcji w drukarki laserowe niskonakładowe, ksero kolorowe, skanery, projektor multimedialny, nagłośnienie estradowe sprzyja organizowaniu spotkań, prezentacji.

Zróżnicowane wyposażenie naszych pokoi tworzy dogodne warunki dla spotkań biznesowych, imprez integracyjnych jak i rodzinnego wypoczynku.

Wyjątkowy apartament SPA to okazja na szybkie odzyskanie sił podczas podróży, jak również miejsce do spędzenia niezapomnianej nocy jubileuszowej, czy też zaręczynowej kolacji ze śniadaniem wyłącznie we własnym gronie.

Aquaroom to sypialnia gdzie blisko 200 letnia ściana ceglana wraz z nowoczesnym łóżkiem wodnym pozwoli niemal jak wehikułem czasu przenieść się w senną krainę morfeusza (noc dla pary w sypialni z małżeńskim łóżkiem wodnym w cenie promocyjnej 190zł)