Gastronomia / Śniadania

„…Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy…”

James Joyce

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Od śniadania może zależeć jak owocny będzie cały nasz dzień natchniony energią poranka.

W trosce o udany poranek oferujemy serwis śniadaniowy, przygotowując i serwując specjalne śniadania do Państwa pokoju „do łóżka”, na wskazaną godzinę i menu dopasowane do Państwa sugestii, od 30 zł.

Ażeby sprostać wielu gustom, należy stworzyć wielkie menu, w naszym menu znajdziecie Państwo kilkaset pozycji, udało się nam to dzięki nawiązaniu współpracy z kilkoma pizzeriami, kawiarniami, barami oraz restauracjami.

Znajdziecie Państwo tutaj tradycyjne dania kuchni polskiej, jak również dania charakterystyczne dla różnych egzotycznych zakątków.

Zamówienia dokonujemy telefonicznie zgodnie z właściwymi zamieszczonymi poniżej jadłospisami, przy zamówieniu podajemy nazwę lub nr pokoju. Posiłki dostarczane do pokoi zwykle w około 30 min. w godzinach od 7.30-23.00 wraz z posiłkami możliwość zamówienia alkoholi, papierosów itp. Płatność dokonujemy gotówkowo (w przypadku noclegów) lub otrzymujemy fakturę vat ( pobyt = nocleg + wyżywienie)

Restauracja „Mohito”.

mohito2mohito1

Restauracja „Żarnowianka”. 

zarnowianka2zarnowianka1

 Restauracja; Pizzeria „Combo”.

combo1combo2

Pizzeria „U Dziewczyn”.
udziewczyn1udziewczyn2